O nás

Ve zkratce

Firma Suxoden

Soustřeďte se na Vaši práci a fulfillment nechte na nás. Je čas na Suxden. Vše s Vámi individuálně vymyslíme a nastavíme k Vaší maximální spokojenosti. Od našich lidí nikdy neuslyšíte “toto nemám v popisu práce”. Se Suxoden si vlastní eshop zvládne vytvořit skutečně každý uživatel internetu. Tento nástroj pomohl k vlastnímu eshopu více než 40.000 uživatelů. Neustále vyvíjíme nové funkce, aby naši uživatelé po celém světě měli k dispozici opravdu vše, co potřebují k poskytnutí perfektních služeb. Náš tým, který již čítá více než 10 lidí, se každý den stará o to, aby Suxoden fungoval, jak má, a aby práce s námi byla opravdu zábava.

Nejste si jistí?

5 důvodů, proč suxoden!

Jako přední společnost provádějící objednávky elektronického obchodu poskytuje Suxoden flexibilitu, škálovatelnost a úspory nákladů, které dnešní podniky vyžadují.

https://apoteksildenafil.com/

- 01
software pro růst podniků

Spravujte generování štítků, dopravu a plnění vše v cloudu. Rozšiřte své prodeje v elektronickém obchodu po celém světě pomocí našeho pokročilého přepravního softwaru. Začněte za několik minut.

- 02
Doprava správně

Zaručujeme nejnižší předem dohodnuté přepravní sazby bez ohledu na velikost. Pokud chcete použít vlastní kurýr, propojte svůj účet a užívejte si svých vlastních sazeb.

- 03
Automatizujte své podnikání pomocí přepravních pravidel

Přizpůsobte si své přepravní preference a vyhněte se plýtvání časem při opakované ruční práci. Nastavte automatizaci na základě výběru kurýrem, preferencí doručení, velikosti balíčku, hodnoty produktu a dalších.

- 04
Vytvářejte štítky a přepravní dokumenty

Přepravní dokumentace může být matoucí. Náš nástroj pro vás vygeneruje přepravní štítky, balicí listy a celní prohlášení. Vytisknete pouze to, co kurýr vyžaduje.

- 05
Propojte své platformy

Nativní integrace s nejlepšími platformami a obchody prodávajícími eCommerce. Synchronizujte objednávky a hladce předejte zpět plnění a sledování dat.